gdp
13 بهمن 1401 - 12:10

افتتاح و احداث ۳۳ طرح در کرمانشاه با حضور وزیر کار

۳۳ طرح ورزشی، بهداشتی، درمانی و صنعتی در استان کرمانشاه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی احداث، تجهیز و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، در دومین روز از دهه مبارک فجر؛ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۳۳ طرح ورزشی، بهداشتی، درمانی و صنعتی در استان کرمانشاه احداث، تجهیز و به بهره‌برداری می‌رسد.

سه پروژه از این طرح‌ها در حوزه بهداشت و درمان پاوه با هزینه ۱۴ میلیارد تومان بود که دقایقی قبل به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرماندار این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

پروژه ٨ واحدی متخصصین بیمارستان قدس با متراژ ٨٨٠ متر (مدت قرارداد ۱۵ ماه به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان)،خانه بهداشت سرکرانی با متراژ ٩۵ متر (مدت قرارداد ۶ ماه به مبلغ یک میلیارد تومان) و پاویون رادیولوژی و ساختمان زباله‌سوز بیمارستان با متراژ ٨٥ متر(مدت قرارداد ۴ ماه به مبلغ سه میلیارد تومان) از جمله پروژه‌های افتتاحی شهرستان پاوه بود.

همچنین احداث خانه بهداشت، مرکز خدمات جامع سلامت، اقامتگاه پزشکی بخش بیماران بین‌الملل بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه از طرح‌هایی است که به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمانشاه به بهره‌برداری خواهد رسید.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1014642