gdp
13 بهمن 1401 - 10:26

انتظار داریم تیم فوتبال صنعت مس برای کرمان سنگ تمام بگذارد

کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به پتانسیل‌های ورزشی کرمان گفت: انتظار داریم تیم فوتبال صنعت مس برای کرمان سنگ تمام بگذارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا پورابراهیمی با حضور در محل اردوی تیم فوتبال صنعت مس کرمان در جمع مدیران، بازیکنان و اعضای این تیم اظهار داشت: امیدواریم در بازی با استقلال با نتیجه خوب زمین را ترک کنید که هم موجب خوشحالی مردم و هم ارتقا جایگاه تیم در جدول شود.

وی افزود: موضوعاتی که در حوزه پشتیبانی و مسائل مالی از این تیم مطرح است، بارها در جلسات متعدد با مدیران ارشد شرکت ملی مس انتظاراتمان از این شرکت اعلام کردیم و تاکید بر این بوده تعهداتی که در حوزه پرداخت‌ها به بازیکنان داده شده باید عمل شود.

نماینده مردم کرمان و راور در در مجلس بیان داشت: علی رغم مشکلات، این امکان فراهم است که با انگیزه قوی برخ یمسائل را جبران کنید و این در موفقیت تیم‌ها خیلی مهم است.

وی اظهار داشت: آنچه از دستمان برای پشتیبانی از این تیم بربیاید دنبال می‌کنیم و انتظار داریم سنگ تمام بگذارید؛ امروز نام این استان با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی عجین است و مردم کرمان از شما انتظارات ویژه ای دارند.

پورابراهیمی بیان داشت: امیدواریم بازی خیلی خوبی ارائه بدهید و مردم قبل از هر نتیجه، از بازی هجومی و جان دار شما لذت ببرند و خروجی شیرین و دل چسبی را شاهد باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1014408